Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Ateny

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ateny – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ateny – Podręcznik

Ateny

Wynajem Aut Ateny

Ateny – stolica Grecji – leży w południowo-zachodniej części Grecji kontynentalnej.W samym mieście jest domem dla około 750.000 osób, natomiast w populacji całego obszaru metropolitalnego prawie 4 mln.

Ateny uważane jest za kolebkę zachodniej demokracji, a miasto zajmuje centralne miejsce w historii nauki. Wśród innych ze względu na to stanowisko, miasto rzeczywiście popularne wśród turystów od czasów starożytnych.

Wciąż są zachowane pozostałości starożytnych, które przyciąga najwięcej turystów tutaj – i to jest głównych atrakcji Aten. Wśród nich są klasyczne budowle Akropolu, nieco poza centrum – i to przede wszystkim słynne świątynie Partenon (zbudowany około roku 440 pneKr) I Erekhtheion (co 20 -. 30 lat młodszy). Wszystko na Akropol jest światowego dziedzictwa UNESCO. W pobliżu znajduje się wzgórze Areopagu, gdzie najwyższy organ sądowy w starożytnych Atenach miała swoje miejsce spotkań.

Wśród popularnych atrakcji ostatnią datę, Plaka wymienione. Charakteryzuje się wąskimi deptaków i wiele małych sklepów – i jest również miejscem, gdzie można znaleźć słynnego pchlego targu.

Athens International Airport – Eleftherios Venizelos – położonego na przedmieściach Spata, ca. 20 km na wschód od stolicy.

Wynajem samochodów dostępne są na lotniska w Atenach oraz w kilku miejscach w centrum Aten, w tym Glyfada, Kinetta, Pireusie i Peania.Nasza wyszukiwarka pozwala w łatwy sposób na rezerwację wynajmu samochodów w. Wszystkie nasze ceny wynajmu samochodów w Atenach zawiera wszystkie niezbędne ubezpieczenia i podatku lotniska.

polski