Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ateny Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ateny Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ateny Lotnisko – Podręcznik

Ateny Lotnisko
Wynajem Aut Ateny Lotnisko

Athens International Airport (Elefthérios Venizélos (ATH)) znajduje się na południowy wschód 33 km Ateny i pochodzi od greckiego polityka.W 2005, 2006 i 2008, nagroda na lotnisko Skytrax za najlepsze lotnisko w Europie Południowej. Najłatwiej dostać się pomiędzy lotniskiem i Atenach jest przy stacji metra. Wypożyczalnie ADA, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National / Citér i Sixt są reprezentowane na terenie wejścia do głównego terminala.

W 2009 roku, 16.225.885 pasażerów odwiedzających lotnisko wśród 25 lotnisk najbardziej ruchliwych w Europie. Athens International Airport jest nowy i został otwarty w 2001 r. i zastąpione po Atenach (Ellinikon) International Airport. Składa się z dwóch terminali, od głównego terminala, a podróż do dowolnego miejsca w obrębie obszaru Schengen, jak również niektórych poza Schengen. Z innych terminali, znany jako satelitarna, podróż do miejsc przeznaczenia poza obszarem Schengen. Jest to siedziba Air Igrzysk Olimpijskich i Aegean Airlines. Lotnisko służy jako centrum podróży między Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Międzynarodowy port lotniczy ma bardzo duży wybór restauracji, kawiarni, barów i sklepów. Oferuje on bezpłatny dostęp do internetu, rozrywki dla dzieci, centrum biznesowe i ATM, a znany jest do przyjęcia nowej technologii szybko. Lotnisko oferuje także wiele imprez kulturalnych dla swoich gości. Najbliższy hotel jest Sofitel Athens Airport Hotel.