Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Rzym

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rzym – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rzym – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rzym

Wynajem Aut Rzym

Rzym leży na brzegu Tybru w środku Włochy, na północ od Neapolu oraz na południe od Mediolanu .Rzym jest stolicą Włoch. Miasto jest domem dla ok.. 2.550.000 mieszkańców, podczas gdy na przedmieściach, mieszka 3,3 mln osób. Miasto otacza Watykanu.

„Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” jest znanym pojęciem. Miasto znane jest to, że było stolicą Cesarstwa Rzymskiego, a do głównej siedziby papieża. Rzym jest najbardziej znany w sztuce i romantyczne miasto niż cokolwiek innego. Miasto ma ok.. 400 kościołów z obrazami mistrzów, takich jak Caravaggio i Michelangelo. Bazylika Świętego Piotra jest jednym z największych i najbardziej ozdobny kościołów. W pobliżu, w Watykanie, znajdziemy słynnej Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi dziełami malarza Rafaela. Inne znane zabytki to Panteon i Villa Borghese, który ma ładny   Kolekcja sztuki i piękny ogród.Trastevere ma wiele trattorii, i przypomina Zakochany kundel.

Aeroporti di Rzym Fiumicino znajduje się 22 mil na obrzeżach Rzymu.drugiego lotniska w Rzymie, Rzym Ciampino Airport usytuowany jest na obrzeżach miasta.

Rzym jest najbardziej popularnym miejscem do rezerwacji wynajem samochodów we Włoszech. Taniwynajemaut.pl dumą oferuje wynajem samochodów w ponad 20 różnych miejscach w Rzymie, w tym Rome Airport. Podane ceny są cenami w porównaniu z przedsiębiorstwami i zapewnia gwarantowane niskie ceny na wynajem samochodów.

polski