Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rzym Fiumicino Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rzym Fiumicino Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rzym Fiumicino Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rzym Fiumicino Lotnisko
Wynajem Aut Rzym Fiumicino Lotnisko

Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport (FCO) jest 35 km od Rzymu, w okolicy Fiumcino.Jest to największy port lotniczy we Włoszech. Najlepszym sposobem, aby pomiędzy lotniskiem a Rzym to pociąg, który kursuje co pół godziny. Istnieje również kilka pociąg z rzymskiego lotniska Fiumicino. Jest to dobry wybór firm wynajmu samochodów na lotnisku. Są Auto Europe, Avis, Europcar, Easycar, Budget, Hertz, Maggiore, Sixt, Thrifty Car Rental, Targa Rent, Włochy samochodem, jak i odsetki Locauto.

W 2008 35226351 osób odwiedziło rzymskiego lotniska Fiumicino, co stawia go na liście 30 najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie. Jest to siedziba Air Alps, Alitalia i Blu-express. Lotnisko ma pięć terminali, i została przez duży projekt aktualizacji od 1990. Autobus kursuje co 20 minut między terminalami

Warto sprawdzić obszar s handlowych rzymskiego lotniska Fiumicino „z bogatą ofertą ponad 130 sklepów. Wiele sklepów sprzedających mody włoskiej i produktów włoskich projektantów. Barów, kawiarni i restauracji są dobre we wszystkich terminalach. Inne udogodnienia obejmują centrum biznesowe, bank, kaplicę i pierwszej pomocy. Jeżeli budowa została wykonana wykopaliska archeologiczne, które doprowadziły do tego znalazł pięć statków, w tym Caligula dużych statków. Obecnie są one eksponowane w muzeum na lotnisku. Hilton Airport Hotel położony jest podłączone do terminali i stacji kolejowej przez most.