Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kos Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kos Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kos Lotnisko – Podręcznik

Kos Lotnisko
Wynajem Aut Kos Lotnisko

Kos Międzynarodowy Port Lotniczy „Hipokrates” (KGS) jest małe lotnisko znajduje się 26 km na zachód od miasta Kos. Olympic Airways transfer łączy się z wyjazdów i zapewnia transport pomiędzy lotniskiem i miasta Kos. Lokalne autobusy KTEL udać się do miasta Kos, Kardhamena, Kefalos i Mastihari i zatrzymuje się tuż obok lotniska. 4 firm wynajmujących samochody reprezentowane na lotnisko Kos Alamo, Budget, Europcar oraz Hertz.

W 2007 roku około 170 000 osób odwiedziło Kos Airport. Został otwarty w 1964 r. i w 1997 r. powstał nowy hali. Jest to przede wszystkim ruch czarterowy na Kos w lecie i ok. 30 linii lotniczych latających tutaj. Olympic Airlines i Aegean Airlines funkcjonować przez cały rok lotniska.

Kos Airport ma obowiązek sklep, kawiarnia, która sprzedaje prostych potraw oprócz picia, posterunek policji, ośrodek zdrowia. Nie ma hoteli na lotnisko, gdzie jest Seagull’s Bay Hotel 5 mil.