Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Skopelos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Skopelos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Skopelos – Podręcznik

Skopelos
Wynajem Aut Skopelos

Skopelos znajduje się w Sporady Północne, tuż przy wschodnim wybrzeżu Grecji. Najbliższa zamieszkana wyspa Skiathos jest raj dla turystów. Chociaż Skopelos jest dwukrotnie większa w obszarze Skiathos, ma mniejszą ludność: ok. 4700. Około połowa   Mieszkam w stolicy miasta Skopelos, położony na południowy wschód od wyspy.W przeciwnym razie, Glossa w północnej i zachodniej Neo klimatu w największych aglomeracjach.

Życie na Skopelos jest mniej intensywnym niż w wielu innych typowych turystycznych wyspy na Morzu Egejskim. Jest to także miejsce dla tych, którzy lubią odkrywać naturę. Wnętrze wyspy zdominowany jest przez góry, góry są wąwozy, doliny i ścieka strumieniami. Nie na darmo Skopelos idzie w imię „najbardziej zieloną wyspą na Morzu Egejskim.

Oczywiście są tu także plaże – zarówno małych i dużych. Nie każdy jest tak dobrze rozwinięta, lecz tylko kilka miejsc na wyspie jest łodzią, a więc możliwości, aby znaleźć „swoich” na plaży, jest obecny.

Stare Miasto w mieście Skopelos ma fascynującą i dobrze zachowane „tradycyjnych” architektury greckiej, a ulice są tak wąskie, że praktycznie niemożliwe jest dojazd samochodem. Tak więc, dzielnica postrzegana jest jako pokojowa, choć nie są zwykle wiele osób tutaj.

Skopelos nie ma własnego lotniska, ale jest obsługiwany przez Skiathos Islandia National Airport na wyspie. Jeżeli istnieją zarówno wodolotem i prom (ponad morskich 01/01 / 02 stycznia godz.)