Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Alexandroupolis

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Alexandroupolis – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Alexandroupolis – Podręcznik

Alexandroupolis
Wynajem Aut Alexandroupolis

Alexandroúpolis (Alexandroupoli) znajduje się w północno-wschodniej części Grecji, w odległości 40 km od granicy z Turcją. Miasto jest stolicą powiatu (prefektura) Evros – znajduje się w rejonie wschodniej Macedonii i Tracji.Alexandroúpolis liczy ok. 55000 i jest jednym z najważniejszych portów w Grecji.

Miasto zostało założone 300 lat przedKr. z   Aleksandra Wielkiego (co to jest nazwane) – ale które w przeszłości były przedmiotem systemów zmienia.W latach przed 1920 roku stała się częścią Grecji, to tylko Turków, a następnie Bułgarów, którzy władali miastem – i wtedy znany pod nazwą turecki – Dedeagac.

Alexandroúpolis jest głównie przemysłowych i handlowych – i ważny węzeł komunikacyjny między Europą Zachodnią, Europy Wschodniej i Turcji. Do najbardziej znanych atrakcji w samym mieście, jest prawdopodobnie dominującym białym latarnia morska, która ma zasadnicze znaczenie dla portu.

W przeciwnym razie istnieje wiele idylliczne wioski rybackie w bezpośrednim sąsiedztwie Alexandroúpolis – w tym Makri, który jest znany ze swojej słynnej jaskini. Oba miasta i okolic mogą pochwalić się również wiele pięknych plaż, które ze względu na dobre wyposażenie i doskonała jakość wody jest oznaczone niebieskimi flagami.

Lotnisko Alexandroúpolis lotniska jest ok.. 7 km poza centrum miasta.