Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Limnos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Limnos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Limnos – Podręcznik

Limnos
Wynajem Aut Limnos

Wyspa Limnos (Lemnos) należy do powiatu (prefektura) Lesbos – i znajduje się w północnej części Morza Egejskiego, między Grecją i Turcją. Ma powierzchnię 476 km2 z liczbą ludności i ok.. 17.000. Ponad połowa ludności żyje w dwóch miastach Myrina (znajduje się na zachodnim wybrzeżu, jest stolicą i centrum handlowe) i Moudros (znajduje się na wschodnim wybrzeżu).

Myrina ma ciepły i piękny raj, gdzie jeden z najbardziej znanych zabytków – zamek Kastro – położony na wzgórzu. Kastro po raz pierwszy wzniesiona w 1186 i następnie przebudowany przez Wenecjan w 1400. Limnos posiada również wiele ciekawych atrakcji do zaoferowania, i nie musi być starożytny Polichni – położony na południowy wschód od Limnos – wymieniony z nazwy.   miała swój rozkwit w epoce brązu i prawdopodobnie została zniszczona około 2000 rpneKr. Archeolodzy mają kilka okresów pracy, aby odkryć – i ustalenia potwierdzają, że Polichni prawdopodobnie jest jednym z najstarszych miast w Europie.

W przeciwnym razie, Limnos oferuje wspaniałe plaże i malownicze wioski. Wyspa jest popularnym celem wycieczek turystycznych, ale nadal nie jest tak touristy jak wiele innych wysp greckich.

Lotnisko Lemnos International Airport znajduje się pomiędzy miastami Myrina i Moudros.