Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hersonissos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hersonissos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hersonissos – Podręcznik

Hersonissos
Wynajem Aut Hersonissos

Hersonissos (Chersonisos) to małe miasteczko z ok.. 9000 mieszkańców, położone na Krecie północnej ok. wybrzeża. 25 km na wschód od stolicy wyspy, Iraklion. Już od czasów starożytnych, nie było ważnym portem tutaj, ale Hersonissos jest dziś przede wszystkim nowoczesny ośrodek turystyczny. Mimo że niektórzy z mieszkańców zajmują się rolnictwem i rybołówstwem, jest głównym przemysłem jest turystyka w ten sposób.

Istnieje kilka śladów w mieście w ciągu ostatnich kultury. Muszą one zazwyczaj doświadczenia gdzie indziej na Krecie. Niektóre resztki jeszcze tu – w tym ciekawa fontanna w kształcie piramidy rzymskiego w centrum miasta, a ruiny wczesnochrześcijańskiej bazyliki na skale w pobliżu portu.

Jeśli chodzi o datę ostatnich miejsc, o których mowa są następujące: Aqua World Aquarium, które oprócz ryb także zbiór gadów z tamtejszą faunę – i rośnie Lychnostatis Muzeum, które dokumentuje różne odmiany ludowej kultury kreteńskiej.W przeciwnym razie, Hersonissos znany przede wszystkim ze swoich pięknych plaż – i tętniącej życiem klubów nocnych. Istnieją barów, pubów i dyskotek z rzędu.

Najbliższe lotnisko znajduje się międzynarodowe lotnisko w stolicy, Iraklion – „Nikos Kazantzakis”.