Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Iraklion

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Iraklion – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Iraklion – Podręcznik

Iraklion
Wynajem Aut Iraklion

Heraklion (Heraklion, Heraklion, Herakleion) jest stolicą greckiej wyspie basenu Morza Śródziemnego Krety. Jest to dość środku północnego wybrzeża wyspy – i ma około. 140.000 mieszkańców (275.000 w obszarze metropolitalnym), a wraz z nim 4. do wielkości miastem w Grecji.

Iraklion została założona w roku 824 ADKr. z saracenerne, ale chyba nie było tu od portu w epoce brązu. Później wyspa była okresowo pod bizantyjskie, weneckie i panowania Imperium Osmańskiego. Krótki okres na przełomie XIX i XX wieku był stolicą w Iraklionie na Krecie państwa, który był okupowany przez siły międzynarodowe.Od 1913 roku, jak również pozostałych Iraklion Kreta była częścią Grecji.

Iraklion ma zarówno historyczne, naturalne historyczne i archeologiczne muzeum – a także kilka specjalnych muzeów. Istnieje także zachowane budynki, zarówno z czasów weneckiej i tureckiej. Historyczne główną atrakcją jest nadal wykopana ruiny nakładania, prawie 4000 lat Minoan pałacu w Knossos – że z największych znalezisk archeologicznych z greckiego epoki brązu.

Znajduje się ok. 4 km na południe od centrum Heraklionu.

Irak Lions internasjonele lotniska – „Nikos Kazantzakis” (na cześć słynnego poety) – na temat. 5 km na wschód od centrum miasta.