Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Kreta

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kreta – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kreta – Podręcznik

Kreta

Wynajem Aut Kreta

Kreta jest największą wyspą w Grecji – i 5. największych w basenie Morza Śródziemnego.Ma powierzchnię ok.. 8300 km2 – i jest 260 km długości i 60 km szerokości.Łączna liczba ludności wynosi około. 624000 (2005), w kilku dużych miastach, a wiele miast i wsi. Najgęściej zaludnionych obszarów można znaleźć wzdłuż północnego wybrzeża.

Jeśli chodzi o geografię, Kreta jest zdominowany przez cztery główne pasma górskie – a najwyższy szczyt, Ida, wieże 2456 metrów nad poziomem morza. W przeciwnym razie zmieniać dekoracje wzdłuż wybrzeża wyspy, strome klify i plaże.

Głównym przemysłem Krety jest turystyka. Około 2 milionów osób o urlop co roku – i to jest to ekscytujące połączenie zabytków i przyjemny klimat, który kusi. Jeśli chodzi o klimat, to może być bardzo gorące lata i charakteryzuje się czasem dość mocne, suche wiatry. Najlepszą porą na zwiedzanie Krety jest wiosną i jesienią. Zwłaszcza jesienią można liczyć na stosunkowo stabilnym pogoda i temperatura przyjemne.

Jej stolicą jest Iraklion na Krecie (ok. 140.000 mieszkańców), położony na północnym wybrzeżu. Tutaj znajdą Państwo również międzynarodowe lotnisko na Krecie (Chania) , który jest głównym ośrodkiem większość ruchu turystycznego.Istnieje również mniejsze lotnisko nieco dalej na zachód, na drugim co do wielkości miasto Krety Chania (ok. 56.000 mieszkańców). Inne duże miasta na Krecie: Rethymnon (ok. 41.000 mieszkańców), Ierapetra (ok. Pop. 23000), Agios Nikolaos (ok. 20.000 mieszkańców), Sitia (ok. 14.000 mieszkańców), Hersonissos (ok. 9000 mieszkańców).

Do najważniejszych zabytków na Krecie jest podobne do cywilizacji minojskiej (ok. 2000-1400 pneKr.) I najczęściej odwiedzaną atrakcją są ruiny pałacu w Knossos nakładające poza Iraklion. Inne ruiny minojskiego znaleźć bl.ai Phaistos i Hagia Triada (południe), Malia (północny wschód) – i Gournia i Zakros (na wschód).

Kreta posiada również wiele ciekawych naturalnych do zaoferowania. W uzupełnieniu do góry i wiele wspaniałych plaż, Wąwóz Samaria (który jest częścią Parku Narodowego Samaria) na południe od Chania, bardzo popularne miejsca. Przełom składa się z 17 km długości wąwóz spadek o 1200 metrów. Ponadto należy fascynujących jaskiń na plaży Matala daleko na południe.

Kreta jest najbardziej popularnym miejscem do rezerwacji wynajmu samochodu w Grecji. Wynajem samochodów, daje wyjątkową możliwość poznania na Krecie.Opłaca się być wczesnej rezerwacji wynajmu samochodu na Krecie. Ceny prowadzi do zaskakujących stopniu jeśli ktoś czeka, aż na krótko przed odlotem. Nasza wyszukiwarka porównuje ceny z najbardziej bilutleietilbyderene na Krecie, i list najniższa cena.

polski