Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kavala

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kavala – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kavala – Podręcznik

Kavala
Wynajem Aut Kavala

Port w Kavala znajduje się w północnej Grecji, i jest stolicą regionu ” Macedonia Wschodnia i Tracja „.Miasto ma 154.600 mieszkańców (2009) i znajduje się w Kavalabukten, naprzeciwko wyspy Thasos.

Zachodnia część Kavala to nowoczesne miasto z centrów handlowych i sklepów.Po wschodniej stronie znajdziemy stare miasto z zabytkowymi domami, małe ogródki, wąskimi uliczkami. Miasta malowniczego portu z kolorowymi łodzi rybackich jest głównym punktem dla turystów.

Miasto posiada wiele zabytków z okresu panowania tureckiego (lata 1378/12), w tym bizantyjskiej twierdzy znajduje się na szczycie wzgórza – z widokiem na miasto i port.Przez miasto (i zamek) jest akwedukt z czasów rzymskich, które doprowadziły wodę do fortu.

Inne atrakcje turystyczne w Kavala: muzeum archeologiczne – z ustaleniami zarówno z neolitu i epoki brązu, Muzeum Tytoniu i Folk Museum. Kavala to również miejsce narodzin Muhammada Alego (1769 – 1849), który jest uważany za założyciela nowoczesnego Egiptu, i posąg wzniesiony jest w mieście.

Najbliższe lotnisko jest Kavalas International Airport – Megas Alexandros „- co jest nieco na południowy wschód od centrum miasta.