Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Egipt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Egipt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Egipt – Podręcznik

Wynajem Samochodów Egipt
Wynajem Aut Egipt

Egipt jest Republiką Arabską, położony w północnej Afryce – i częściowo w Azji południowo-zachodniej (ze względu na położenie geograficzne na półwyspie Synaj). Egipt ma 83 mln mieszkańców (2009) i graniczy z Libii, Sudanie, Strefy Gazy i Izraela. W kraju na wybrzeże Morza Śródziemnego, na północy i Morze Czerwone na wschodzie.Nilu, który jest uważany za najdłuższy na świecie, przepływa przez Egipt.

Egipt ma w dużej mierze krajobraz pustyni zarówno na wschód i na zachód od Nilu – który obejmuje części pustyni Sahary i pustyni Libijskiej.Kraju ma również klimat pustynny, z gorącym, suchym latem i łagodnymi zimami.

Stolica Kair znajduje się na północny wschód od kraju, a 16 milionów mieszkańców (2009).Kair to największe miasto w Afryce – i centrum nauki, kultury i handlu.Zachodniej części miasta, budynków rządowych i nowoczesnej architektury, a po wschodniej stronie kilka atrakcji – w tym dawnych meczetów.

Blisko Kairze można odwiedzić słynnego kompleksu piramidy w Gizie, w tym Sfinks, Wielka Piramida w Gizie i Khafrepyramiden.

Inne ważne miasta Egipt Aleksandria, Luksor, Sharm el Sheik, Port Said, Suez i Asjut.

Sharm el Sheik nad Morzem Czerwonym – w szczególności, na południowym krańcu Półwyspu Synaj – i jest popularnym kurortem nadmorskim dla turystów.Oto zaproszenie piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda i luksusowych hoteli.

W kraju najbardziej lotnisko jest Cairo International Airport, położone w odległości 22 km na północny wschód od stolicy.

Oferujemy szeroki wybór wypożyczalni samochodów w Egipcie z budżetu samochody luksusowe samochody, kabrioletów i 4-hjulstrekkere.