Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sharm El Sheikh Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sharm El Sheikh Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sharm El Sheikh Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sharm El Sheikh Lotnisko
Wynajem Aut Sharm El Sheikh Lotnisko

Lotnisko Sharm El Sheikh (SSH), znany również jako Ophir International Airport jest 20 minut jazdy od centrum Sharm El Sheikh. Są to autobusy z lotniska do lotniska ucieka, gdy autobusy są pełne. Są to oferty wynajmu samochodów Thrifty, Avis, Morgana Trade Centre, Noam Bay i budżetu.

Sharm El Sheikh Airport jest drugim co do wielkości lotnisko w Egipcie, z 7.430.940 pasażerów w 2009 roku. Został otwarty w 1968 roku i pierwotnie był wykorzystywany jako baza dla izraelskich sił powietrznych. W 2007 roku, nowy Terminal 2 otwarty, w 2012 roku, terminal 3 zostanie zakończona. Jest obsługiwany przez wiele linii lotniczych Ryanair budżetu jak i Easyjet loty do miast w całej Europie.

Istnieje kilka sklepów na lotnisku, w tym wolne od cła i sklep, który sprzedaje biżuterię i klejnoty. Wybór kawiarni, barów i restauracji są również dobre. Lotnisko posiada bank, ale nie hotel.