Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kairo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kairo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kairo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kairo
Wynajem Aut Kairo

Kair jest stolicą Egiptu, położony w północno-wschodniej części kontynentu afrykańskiego.Kair to największe miasto w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, a jej populacja szacowana jest na prawie 7,8 milionów (2007). Cairo jest położone w północno-wschodniej, w pobliżu Nilu, który jest jednym z najdłuższych rzek świata.Miasto jest uważane za główny ośrodek kulturalny.

Jeśli jesteś zainteresowany w historii, Kair jest gdzie pójść. Kair został założony w 900, ale historia sięga jeszcze dalej w czasie. Do najbardziej znanych piramid na świecie, piramid w Gizie, a miasto jest ponad 4000 lat. Również słynny Sfinks w Gizie jest, położony na zachód od Kairu. W starym mieście w Kairze z wąskimi uliczkami i pięknymi budynkami, znaną atrakcją, która jest również dzielnicy islamskiej Kairu.

Cairo International Airport jest najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Egipcie i na drugim najbardziej w Afryce. Lotnisko znajduje się ok.. 15 km poza miasto.