Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Chios

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Chios – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Chios – Podręcznik

Chios
Wynajem Aut Chios

Chios (Chios, Hios) znajduje się na Morzu Egejskim – 7 km od wybrzeży Turcji – i jest 5 największa wyspa w Grecji. Wyspa ma 54.000 mieszkańców (2006), a znany jest z pięknych krajobrazów i klimat dobry. Chios jest też trochę turystycznych, i wielu mniejszych miastach autentyczne grecki klimat.

Chios został zdobyty przez Turków w 1556, a wyspa była pod ich panowaniem aż do 1912, kiedy stało się częścią państwa greckiego.

Najwyższym szczytem jest Pelineon Oros, który jest 1297 m.

Kapitał miasta Chios – lub Chora – położone na wschodnim wybrzeżu wyspy, i ma około 30.000 mieszkańców.W mieście na wyspie głównego portu, zabytków jest tu piękny średniowieczny zamek, muzeum archeologiczne i muzeum bizantyjskie. W centrum znajdują się parki i place, a przy głównej ulicy „Aplotarias” .15 km od miasta Chios znajduje się klasztor Nea Moni z 1000, notowane na   Lista światowego dziedzictwa UNESCO i jest dużą atrakcją turystyczną.Kolejną atrakcją na wyspie jest wieś Pirgy – położone w południowej i nazywa się „kolorowe społeczności”, bo domy są utrzymane w czerni i bieli. Także Mesta – położony na południowy zachód od wyspy, posiada wiele unikalnych budowli z 1200s – jest popularnym miejscem turystycznym. Ponadto, Karfas Beach, który jest najlepszym z Chios, o których mowa. Leży na południe od stolicy.

Lotnisko Chios Airport znajduje się 3 km na południe od miasta Chios.