Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kithira

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kithira – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kithira – Podręcznik

Kithira
Wynajem Aut Kithira

Kíthira (Kythira, Kythera) jest wyspa 284 km2, położony na południe od półwyspu Peloponez w Grecji. Należy do Wysp Jońskich, a jego liczba ludności ok. 3500. Istnieje wiele małych, malowniczych wiosek na Kíthira – większość z niewielką ludności (między 100 a 200).

„Kapitał” Chora nazwie (zwane także miasto Kíthira), znajduje się w całości w południe, i na temat. 270 mieszkańców. Jednak nie ma własnego portu, a następnie promem na kontynent ruchu (Peloponez i Pireus) idzie z Diakoufti, położony na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy.

Turystyka ma kluczowe znaczenie dla gospodarki wyspy, a to jest urlop w spokojnej okolicy malowniczej, turyści przyjeżdżają tu głównie. Wioski i piękne plaże (niektóre z nich można dotrzeć tylko drogą morską) jest Kíthira głównych atrakcji miasta. Na wyspie znajduje się także wiele zabytków kultury, a tu bizantyjskiej i MuzeumArcheologicznego w Chora wymienione.

Najbliższe lotnisko – Kíthira Islandia National Airport – znajduje się 8 km na północ od Chora.