Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Halkidiki

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Halkidiki – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Halkidiki – Podręcznik

Halkidiki
Wynajem Aut Halkidiki

Prefektury Halkidiki (Chalkidiki również nazywany) to półwysep w Grecji, położone na północny zachód od Macedonia Środkowa – Morze Egejskie.Półwysep ma 105.000 mieszkańców, ale w lecie ludności znacznie się zwiększa ze względu na dużą turystyki tutaj.
Halkidiki granicach do Salonik w północno – miasto w Grecji drugim co do wielkości. Kapitał Halkidiki jest Polygyros, znajduje się na półwyspie i liczy około 10.700 mieszkańców.

South Halkidiki jest trzech górskich półwyspy Kassandra, Sithonia i Athos. Na zachodzie Kassandra   kilka popularnych nadmorskich miast i ośrodków – w tym Hanioti, Pefkohori i Nea Skioni.Wszystkie zapraszają piaszczyste plaże, krystalicznie czyste basen i doskonałe możliwości uprawiania sportów wodnych. Jest to również wielkie hotele, a najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast mają dobre kluby nocne, restauracje i puby.

W południowej części półwyspu Athos – wschodni Halkidiki – ok. żyć. 1700 mnichów klasztoru (20 jedno-klasztory), których korzenie sięgają starożytności. Klasztorów wokół świętej góry Athos – i stanowi autonomiczne mini-państwa w Republice Greckiej. W tym „państwa zakonnego” jest wkroczenie do kobiet, i mężczyzn musi wystąpić o zezwolenie na wjazd na dwa miesiące przed.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest w Salonikach Macedonia Airport, położony około 70 km na północ od stolicy Polygyros.