Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kefalonia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kefalonia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kefalonia – Podręcznik

Kefalonia
Wynajem Aut Kefalonia

Kefalonia (Kefillinia) jest największą z Wysp Jońskich, położony na Morzu Jońskim, ramię Morza Śródziemnego między Grecji i południowych Włoch.Kefalonia również oddzielna powiatu (prefektura) i kapitału – położonego na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy – Argostoli tzw. Cała wyspa liczy około 40.000, z czego około 13.000 mieszka w stolicy.

drugim co do wielkości miasto w Kefalonia, Lixouri, ma około. 10.000 mieszkańców – leży w zachodniej części półwyspu Pali. W przeciwnym razie, wiele mniejszych miast i wiosek na wyspie – większość z nich na morzu. Sceneria jest bardzo piękne i plaże są uznawane za jedną z najlepszych w Grecji. Niektóre z nich można dotrzeć tylko łodzią. Wnętrze wyspy jest zdominowany przez duże pasmo górskie, gdzie najwyższy szczyt znajduje się na 1628 m.

Wśród atrakcji znajdują się dwa średniowieczne klasztory – jeden znajduje się ca.16 km na wschód od stolicy, a druga jest w południowej części wsi Markopoulo. Na północy, przez Fiscardo jest ekscytujące znaleziska archeologiczne grobów i teatr z czasów rzymskich, w Argostoli jest osobny muzeum archeologiczne.

Istnieją promy z obu Argostoli i Lixouri do kilku innych wyspach na Morzu Jońskim i na kontynencie greckim. Kefalonia również posiada własne lotnisko – Kefalonia International Airport – w odległości ok.. 10 km na południe od Argostoli.