Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Naxos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Naxos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Naxos – Podręcznik

Naxos

Wynajem Aut Naxos

Naxos jest największą wyspą w greckiej wyspy Cyklady grupy i ma około 18.200 mieszkańców. Naxos jest górskie i żyzne wyspie, a znany jest z jednych z najlepszych plaż w Grecji .Najwyższym szczytem jest Zas, który jest 1004 m.

Głównym miastem znajduje się na veskyst wyspa zwana Naxos Town (Chora). Jest ok. 6500 mieszkańców,   tętniącego życiem portu oraz codzienne połączenie promowe do takichPiraeus, Mykonos, Paros, Ios i Skihinoussa Santorini.

miasta Naxos ma kilka atrakcji turystycznych, w tym Muzeum Archeologiczne – jak również świątyni Apolla od 500 do f.Kr. który nigdy nie został ukończony. Temple Portal „Portana” wykonany jest z marmuru i położony jest na wzgórzu nad miastem. W przeciwnym razie, stare miasto z weneckiego zamku „Kastro” atrakcją popularne.

Najbardziej popularnym miejscem na wakacje położony na południowy zachód od Naxos Town, gdzie plaże rozciągają się wzdłuż zachodniego wybrzeża. Agios Prokopios i sąsiednich miejscowości Agia Anna jest znana atrakcji turystycznych. Inne główne miasta na wyspie jest Filoti, Apiranthos, Tragea, Koronos, sangria i Apollo.

Lotniska Naxos National Airport znajduje się 3 km od miasta Naxos i ma połączenia lotnicze do Aten.

W przeciwnym razie, zwykle sposobu podróżowania samolotem na wyspę Santorini, a następnie dopłynąć do Naxos (2 – 3 godziny podróży w czasie).

polski