Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Skiathos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Skiathos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Skiathos – Podręcznik

Skiathos
Wynajem Aut Skiathos

Skiathos (47 km2) jest wyspą w północnej części Morza Egejskiego – w archipelagu Sporady, położony na obrzeżach wschodniego wybrzeża Grecji. Jest ok. 6000 osób w Skiathos. „Kapitał”, z taką samą nazwę jak wyspa, która leży na południowo-wschodnim wybrzeżu, jest jedynym prawdziwym miastem na wyspie. Około 90% ludności mieszka tutaj. Najbliższa zamieszkana wyspa, Skopelos, jak widać wyżej na niebie.

Mimo że istnieje tylko jedno miasto w Skiathos, istnieje wiele malowniczych miasteczek z 50 – 200 osób – i nie mniej niż 70 plaż.Jedna z plaż na południe od wyspy – Little Banana Beach – jest zarezerwowana dla naturystów. Skiathos została wyznaczona w 1964 roku jako specjalny obszar ostrości na turystykę – i hotele są teraz blisko zarówno wewnątrz jak i wokół miasta Skiathos i liczne plaże.

Prom trafia do kilku miast na kontynencie, w tym Saloniki – i kilka innych wysp na Morzu Egejskim. Lotniska wyspy – Skiathos Islandia National Airport – Położony na obrzeżach miasta Skiathos.