Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Paros

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Paros – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Paros – Podręcznik

Paros
Wynajem Aut Paros

Greckiej wyspie Paros znajduje się na Morzu Egejskim i jest jednym z największych wysp na Cykladach. Paros jest   popularna miejscowość turystyczna, i ma około 15.000 mieszkańców (2009).Mały, przytulny wioski z bielonymi domami, drzwi niebieski dominują wyspy i wzdłuż wybrzeża są piękne plaże.

Główne miasto nazywa się Parikia (ok. 2000 mieszkańców), położone w zatoce w północno-zachodniej części wyspy. Stąd istnieją połączenia promowe do wielu innych greckich miast i wysp, w tym Ateny, MykonosNaxosSamosKretaIos i Santorini.

W Parikia znaleźć małe, ale ciekawe muzeum archeologiczne – wystawa artefaktów 6000 lat. Najbliższe Ekatontapyliani kościół – „kościół 100 od 500 do drzwi. Kościół wielokrotnie przebudowywany, ostatnio w 1960 roku.

W przeciwnym razie, Parikia dobrych sklepów, tętniących życiem klubów nocnych z barów i dyskotek – plaże i doskonałe możliwości uprawiania sportów wodnych.

Na północy wyspy leży miasto Naoussa, który również ma wiele turystów w okresie letnim. Wizyta w górskiej wiosce Lefkas zaleca – w przypadku słynnej kopalni marmuru znajdują.

Paros lotnisko Panteleio Airport znajduje się 9 km na południowy zachód od Parikia, i codzienne loty do / z Aten.