Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Samos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Samos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Samos – Podręcznik

Samos
Wynajem Aut Samos

Samos należy do nordegéiske wysp. Znajduje się daleko na wschód, na Morzu Egejskim, w odległości 1,5 km od wybrzeży Turcji. Wyspa należy do Grecji. Jest ok.40.000 osób w Samos, z czego około. 6500 w stolicy wyspy Samos, który leży w północno-wschodniej części wyspy. To wisi wraz z sąsiednią Vathos miasta (odległość3000 mieszkańców) – a cały zespół miejski ma zatem często Vathos. Wyspa drugim co do wielkości miasta – Karlovasi (ok. 6000 mieszkańców) znajduje się w północno-zachodniej.

Jako atrakcji turystycznej Samos jest wyspa, że ma to wszystko: wspaniałe plaże, malownicze wioski i urozmaicone życie nocne – i zróżnicowany charakter.Najwyższy punkt wyspy – Vigla – jest 1433 m.

Także jeśli chodzi o zabytki Samos ma wiele do zaoferowania. Archeologicznego rdzeń znajduje się w południowo-wschodniej. Gdzie znaleźć Pythagoreion, pozostałości imponujących oldtidsbyggverk greckiej i rzymskiej. Zarówno z tej atrakcji, a na pobliskim Herajon na Samos – ruiny greckiej świątyni 800 lat przedKr. – Listy światowego dziedzictwa UNESCO. W tym obszarze znajduje się także „tunelu Eupalinos” – najstarszy w Europie podziemny wodociąg – który został zbudowany na AD 530-wiekuKr. I to jest ponad 1 km długości.

Blisko oldtidsminnesmerkene, ok. 9 km na południowy zachód od Samos Town, Samos International Airport „Aristarchos”.