Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mykonos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mykonos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mykonos – Podręcznik

Mykonos
Wynajem Aut Mykonos

Greckiej wyspie Mykonos znajduje się w Cyklady na Morzu Egejskim i należy do Grecji. To jest raczej ograniczony obszar (86 km2) – i jest mniej narażone na wysokie góry, niż wiele innych wysp greckich (w najwyższym punkcie znajduje się 364 m).

Jest ok. 9000 osób w Mykonos – najbardziej w stolicy Mykonos (Chora). Jest też muzeum archeologiczne, gdzie między innymi wyświetla znaleziska archeologiczne z sąsiednich wysp Delos i Rheneia. W przeciwnym razie jest przede wszystkim turystycznych wyspy jest znana. Jako miejsce wypoczynku dla celebrities z całego świata, Mykonos również reputację miejsce z klubów bardzo aktywne i różnorodne – istnieją także w wielu klubach dla gejów i lesbijek tutaj.

Mykonos jest czasem określana jako zarówno „White Islandia” i „Blue Islandia. Warunki odzwierciedla fakt, że istnieje bardzo wiele piękna, bielone tutaj dom – z niebieskimi drzwiami i okiennicami.

Od Mykonos promy do takich wyspy Naxos i Santorini – i do portu w Pireusie w Atenach. Wyspy lotnisko – Mykonos International Airport – w odległości ok.. 4 km od stolicy.