Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Mykonos Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mykonos Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mykonos Lotnisko – Podręcznik

Mykonos Lotnisko

Wynajem Aut Mykonos Lotnisko

Mykonos Islandia National Airport (JMK) jest małe lotnisko w odległości 4 km od miasta Mykonos .Nie ma publicznego transportu z lotniska taksówką tak jest najlepszym rozwiązaniem. Wiele hoteli oferuje własny transport, jednak. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów na lotnisku, w tym Avis, Hertz i Sixt. Niewiele jest informacji w języku angielskim na temat lotniska.

Mykonos Lotnisko zostało otwarte w 1971 r. i w 2003 roku 340 000 pasażerów odwiedzających lotnisko. Ci, którzy działają zwykłe trasy przez cały rok, linie lotnicze Aegean Airlines i Olympic Airlines. Najruchliwszych tras jest Atenach .Od maja do października istnieje również wiele firm czarterowych i linii lotniczych latające tutaj.easyJet do iz Londynu , Rzymu , Mediolanu i Paryża .

Lotnisko ma restauracji, ale w kawiarni, która sprzedaje podstawowych artykułów żywnościowych i napojów, ATM, bezcłowy i sklep z pamiątkami. Nie ma hoteli na lotnisku, ale w pobliżu Hotel Tharroe Mykonos Hotel De Luxe posiada sale konferencyjne i centrum konferencyjne.

polski