Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Syros

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Syros – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Syros – Podręcznik

Syros
Wynajem Aut Syros

Grecka wyspa Syros należy do archipelagu Cyklady, położona na Morzu Egejskim. Wyspa ma około 25.000 mieszkańców, a co najważniejsze byt są żeglugi, rybołówstwa i rolnictwa. Syros jest centrum administracyjnym, handlowym i kulturalnym centrum Cyklad. Najwyższym szczytem jest Pyrgos – położony 442 m.

Głównym miastem Hermoupolis (Ermoupolis) znajduje się na wschodnim wybrzeżu i ma 13.400 mieszkańców. Hermoupolis jest ważnym portem z usług promowych w wielu innych miastach greckich.

Główne miasto posiada kilka zabytków, w tym Ratusz z 1876 roku, Muzeum Archeologiczne – z znaleziska z epoki brązu, Metamorphosis Katedra od 1824, piękny kościół Agios Nikolaos od 1850 z niebieską kopułą, a Manor Velissaropoulos – imponujący budynek z malowidłami.

Ok. 10 km od miasta (na wysokości), jest Ano Syros – średniowiecznego miasta zbudowanego przez Wenecjan w 1300 roku. Od tego ma się wspaniałe widoki na Hermoupolis.

W przeciwnym razie miasto ma dobre pływanie z piaszczystych plaż i klubów nocnych.

Syros posiada 12 wsi i nadmorskich kurortów, gdzie najbardziej znanych na wyspie są: Megas Gialos, Agathopes, Galissas, Kini, Kastri, Finikas i Chalandriana.Najlepsze plaże są na zachodzie, południu i wschodzie wyspy.

Małe lotnisko Syros Islandia National Airport – położony na południe od Hermoupolis – ma codzienne połączenia z / do Aten.