Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Korfu

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Korfu – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Korfu – Podręcznik

Korfu

Wynajem Aut Korfu

Korfu (Corfu), który jest najbardziej wysuniętym na północ od Wysp Jońskich, jest jednym z najbardziej popularnych celów turystycznych w Grecji .Znajduje się blisko lądu – po prostu poza granicę między Grecją i Albanią – i ma powierzchnię 260 km2.Łączna liczba ludności wynosi ok.. 120.000 – z czego około 40.000 mieszka w stolicy od miasta Korfu, położony na wschodnim wybrzeżu wyspy. Jest to również centrum administracyjne powiatu (prefektura) Korfu.

Jak wielu z greckich wysp, Korfu jest zdominowany przez góry (najwyższy szczyt: 906 m). Wzdłuż wybrzeża, jednak wielu odcinków pięknych plaż, portów dobre i malownicze wioski – co oczywiście wydaje się atrakcyjne dla wielu turystów.

Korfu ma długą i burzliwą historię, i jest tak wiele zachowanych zamków i fortyfikacji na wyspie. Dwa z najczęściej odwiedzanych zamków i okolic miasta Korfu – zarówno od średniowiecza: Palaio Frourio (najstarszy) i Neo Frourio. W fortyfikacji jest „Stare Miasto” – co jest bardzo wspaniałe weneckie budowle. Cała „Stare Miasto” jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Gdzie indziej na Korfu jest popularna architektonicznych atrakcji – w tym okazały Achilleion pałac z 1890 roku, ca. 7 km na południe od miasta Korfu.

Lotnisko Corfu International Airport „, Ioannis Kapodistrias” , położony 3 km na południe od stolicy.

polski