Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Saloniki

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Saloniki – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Saloniki – Podręcznik

Saloniki
Wynajem Aut Saloniki

Saloniki znajduje się w północnej Grecji – w regionie Macedonia Środkowa, i jest ważnym portem morskim.Jest to także drugi co do wielkości miasta (363.987 mieszkańców w 2006) – i stolicą powiatu (prefektura), Saloniki.

Miasto ma długą i burzliwą historię – i zabytków w mieście są bardzo liczne. Tutaj szczególnie dobrze zachowanych kościołów bizantyjskich z okresu od 300 do 700 ADKr. wymienione. Najbardziej znanym jest kościół Hagia Sophia Cathedral, St Demetriusz Cathedral (Hagios Dimitrios).   Wśród wielu innych atrakcji historycznych i architektonicznych, znajdziemy Galeriusza Triumph Arch (apsyda tou Galerion) z roku 305 neKr. i – zwłaszcza – „Biała Wieża” (Lefkos Pyrgos), która jest symbolem miasta Saloniki. Kolekcja chrześcijańskich zabytków i bizantyjskiej stoją dziś na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Salonik posiada również wiele ciekawych muzeów, teatrów, galerii i innych instytucji kulturalnych, aby pokazać, w 1997 miasto nosiło nazwę „Europejska Stolica Kultury”.

Miasto jest oczywiście również restauracja i utelivsby, i ma kilka bardzo popularnych ulic handlowych, zwłaszcza w obszarze wokół centralnego Placu Wolności.Każdego roku we wrześniu, będzie jednym z największych międzynarodowych targów w Salonikach.

Najbliższe lotnisko jest Saloniki International Airport „Macedonia”, która polega. 15 km na południowy wschód od centrum miasta.