Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lefkada

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lefkada – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lefkada – Podręcznik

Lefkada
Wynajem Aut Lefkada

Lefkáda (Levkáda, Lefkos, Leukos) to wyspa o powierzchni 293 km2, która należy do Wysp Jońskich. Znajduje się na zachodnim wybrzeżu Grecji – bardzo blisko lądu, z którym jest związane zarówno z pomocą mostu pontonowego i dam duże.Wyspa posiada łącznie 23.000 mieszkańców, a prawie połowa z nich mieszka w stolicy miasta Lefkáda, położone na dalekiej północy.

miasta Lefkáda jest najbardziej znany ze swych długich deptaku, gdzie większość sklepów jest – i jego piękna przystań. Z miasta jest busforbindelse do Aten (odległość 370 km). Istnieje również kilka mniejszych miast i kurortów na wybrzeżu oraz w górach (w najwyższym punkcie – Stavrotas – położonego na 1158 m). Najbardziej popularnym kurorcie nadmorskim – Nidri (Nydri) – znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy. Stamtąd można zobaczyć w na niewielkiej wyspie Skorpio, gdzie Arystoteles Onassis i Jacqueline Kennedy miał raj na urlop.

Lafkádas głównych atrakcji są podobne do rekreacji – w szczególności na plażę i windsurfing. Wasilij Bay, na południe jest uważany za jednego z najlepszych miejsc do surfowania w Europie. Jednakże, istnieje też wiele malowniczych kościoły, klasztory i muzea na wyspie. Najczęściej odwiedzane są Muzeum Archeologiczne w centrum miasta Lefkáda.

Najbliższe lotnisko – Lefkos Preveza z lotniska – na lądzie stałym, ok.. 20 minut jazdy od miasta Lefkáda.