Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Zakynthos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Zakynthos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Zakynthos – Podręcznik

Zakynthos
Wynajem Aut Zakynthos

Zakynthos (Zante) jest, o powierzchni 410 km2, trzeci co do wielkości z Wysp Jońskich, usytuowany w pobliżu zachodniego wybrzeża Grecji. Na wyspie zamieszkuje łącznie 41.472 (2005). Kapitału, Zakynthos Town, leży częściowo na półwyspie na wschodnim wybrzeżu wyspy i ca.11.000 mieszkańców. Jest to również centrum administracyjne powiatu (prefektura) Zakynthos.

Wśród zabytków w mieście Zakynthos do pięknej i tętniącej życiem promenadzie (Strada Marina) jest wymieniona. A na wzgórzu, tuż obok centrum miasta jest stary wenecki cytadeli. W przeciwnym razie nie jest tak dużo starszych architektury w mieście, ze względu na potężne trzęsienie ziemi w 1953 r. spowodowały poważne uszkodzenia.

Inne atrakcje na wyspie muszą być szczególnie „niebieski jaskiń” (Galazia Spilea) w rozdz Skinari, ca. 30 km na północny zachód od miasta Zakynthos, jest wymieniona.Obok jaskiń jest również wieś Volimes, co jest szczególnie znana z pięknych, malowniczych budynków – i bogato zdobiony kościół Agia Paraskevi.

Najpopularniejsze regionu wypoczynkowego Zakynthos znajduje się w Alykes, północnym wybrzeżu połowie. Tutaj również znaleźć na wyspie najpiękniejszych plaż.

Lotnisko Zakynthos Lotnisko znajduje się niedaleko Zakynthos Town.