Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Lesvos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lesvos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lesvos – Podręcznik

Lesvos

Wynajem Aut Lesvos

Greckiej wyspie Lesbos (Lesbos) leży na północ od Morza Egejskiego, i ma około 110.000 mieszkańców. Lesbos jest często nazywany smaragdine ze względu na jego bujnej zieleni. Najwyższe szczyty są Lepetymnos i Olympos – oba znajdują się 967 m.

Na wyspie znajduje się wiele tradycyjnych wsi dla osób, które chcą doświadczyć „prawdziwego” Grecja , a wzdłuż wybrzeża są piaszczyste plaże i malownicze zatoczki.

Kapitał Lesbos znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu, i nazwał Mytilini (Mytilini). Miasto ma ok.. 35.000 mieszkańców, piękny port z połączenia promowe do innych greckich miejsc, w tym Ateny, Saloniki i Rodos .

Mytilini ma wiele atrakcji turystycznych – w tym muzeum archeologiczne, kilka imponujących kościołów, „Liberty” w brązie i Mytilini Zamek z 1384 – Położony na wzgórzu, z pięknymi widokami na miasto. Twierdza jest obecnie wykorzystywana na imprezy kulturalne.

Inne ważniejsze miasta na wyspie jest Plomari, Molyvos (Mithymna) i Eresos i nadmorskich kurortów Agios Isidoros, Anaxos i Petra.

Port lotniczy Lesbos – Mytilini Międzynarodowy Port Lotniczy „Odysseas Elytis” – położony na południe od stolicy.

polski