Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ioánnina

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ioánnina – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ioánnina – Podręcznik

Ioánnina
Wynajem Aut Ioánnina

Ioánnina znajduje się w północno-zachodnim rogu Grecja – i jest stolicą powiatu (prefektura) Epiru.Miasto ma ok.. 70.000 mieszkańców i jest malowniczo położony przez wielkie Pamvotis jeziora.

Janina została założona przez Rzymian w 500 w ADKr. – Ale okazało się ślady, w którym miasto leży bardzo starych osiedli (z paleolitiske okres około 38000 roku temu).Wiele z Joaniny został zniszczony w 1864 roku wielki pożar, ale został szybko odbudowany. Jednakże, oznaczało to, że wiele z budynków w ostatnich dnia.

Istnieje jeszcze wiele zachowanych zabytków – w tym ciekawy obszar średniowiecznej twierdzy, znajduje się w centrum. Część kompleksu jest tzw „Cytadela”, gdzie można zwiedzić słynny przywódca rebeliantów albańskich Ali Pasza mauzoleum. Główną atrakcją miasta jest chyba jeszcze Ioánnini Islandia (lub „Nisáki”, jak to się nazywa) w Pamvoti Lake. Gdziekolwiek się promem, a przejście trwa 15 minut. Wyspa oferuje nie mniej niż siedmiu średniowiecznych klasztorach, wielu pięknych bizantyjskich dekoracji.

Najbliższe lotnisko – Ioánnini National Airport – położony poza centrum.