Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Karpathos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Karpathos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Karpathos – Podręcznik

Karpathos
Wynajem Aut Karpathos

Greckiej wyspie Karpathos znajduje się we wschodniej części Morza Egejskiego, i jest drugą największą (i południowej) wyspa w archipelagu. Karpathos jest 50 km długości i 11 km w najszerszym miejscu, i to jest w połowie drogi między wyspami turystycznych Rodos i Krecie.
Karpathos ma około 6500 mieszkańców, ale w lecie populacji może wzrosnąć do 20000 z powodu wielu wakacyjnych turystów, którzy przyjeżdżają na wyspie. Karpathos jest cicha wyspa, że doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi.

Wyspa znana jest jego dramatycznej scenerii i wielu pięknych piaszczystych plaż. Najwyższym szczytem jest Kali Limni jest 1215 m.

Na wyspie jest około 10 wsi, gdzie każdy zachował swoje tradycyjnym stylu greckim. Kapitału Pigadia, znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Karpathos. Pigadia ma około 3000 mieszkańców i jest   portowego miasta, gdzie znajduje się również połączenie promowe Ateny, Kreta i Rodos.Stolica ma duży napływ turystów w okresie letnim i 4-kilometrowa piaszczysta plaża jest prawdopodobnie największą atrakcją. Pigadia znajduje się także popularna teatr na świeżym powietrzu, imprezy kulturalne i koncerty w lecie.

Inne znanych miast turystycznych na wyspie jest Lefkos, Amopi i Kira Panagia. W południowej części Karpathos jest popularnym miejscem dla miłośników windsurfingu.

Najbliższe lotnisko jest Karpathos Airport, położony 15 km na południowy zachód od stolicy Pigadia.