Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tirana

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tirana – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tirana – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tirana
Wynajem Aut Tirana

Tirana jest stolicą Albanii i znajduje się około 40 mil od brzegu.Albania grænser do Morza Adriatyckiego na zachód i rzeki Lober Ishëm przez miasto. Tirana znajduje się w kraju, w tym wszystkim chodzi. 130 km na zachód od grænse Macedonii. Tirana Grund został dodany w 1614 i udnævnt do kapitału publicznego w 1925 roku.Mieszkańców miasta na temat. Tusind 375 (2007).

Tirana jest miastem Smuk i frugtbar z rozwojem turystyki. W 1990’erne stały posągi Stalina i Lenina usunięto i starego bloku komunistycznego gennemgå ciężkich aktualizacji. Stare Miasto jest wielu atrakcji, z wąskimi Gader i starych budynków. Nowoczesny Atrakcje w Międzynarodowym Centrum Kultury nazywane są również Piramida na umożliwieniu ich kształt piramidy. W mieście można besøge National History Museum i meczet Et’hem Bey jest jednym z najpiękniejszych meczetów w kraju.

Matka Teresa Airport to międzynarodowy port lotniczy, który leci do wielu części Europy i znajduje się ok. 17 km bez centrum.