Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ohrid

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ohrid – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ohrid – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ohrid
Wynajem Aut Ohrid

Ohrid położony jest w południowo-zachodniej Macedonii brzegu jeziora Ohrid.Jezioro jest drugim co do wielkości Bałkanach. Ohrid jest w pobliżu granicy z Albanią, a 695 m npm, pomiędzy 2800 metrowej góry.

Ohrid słynie zabytkowe kościoły i klasztory, a centrum religijnym. St Sofia Kościoła od 1100S jest czwartą bazyliką w tym samym miejscu. To już wcześniej służyła jako meczet, i ma największą na świecie kolekcję fresk z 1100S. Kościół św Bogorodica Perivlepta od 1300 roku również freski. W miejscowości Ochryda jest Lista światowego dziedzictwa UNESCO dziedzictwa kultury i przyrody. Według odkryć archeologicznych, Ohrid jest jedną z najstarszych osad w Europie. Jezioro jest trzy miliony lat. Cyrylica pochodzi z obszaru, a pierwszy uniwersytet w Europie było. Pielgrzymi przybywają tu, aby odwiedzić grób św Clements. W lipcu każdego roku zaspokoić światowe elity w pływaniu tutaj.   Ohrid Letni Festiwal organizuje festiwal i dramat na przełomie lipca i sierpnia.

Ohrid International Airport, Pawła Apostoła na temat. siedem kilometrów od centrum.