Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Novi Sad

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Novi Sad – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Novi Sad – Podręcznik

Wynajem Samochodów Novi Sad
Wynajem Aut Novi Sad

Novi Sad – z 210.000 mieszkańców (370.000 w obszarze metropolitalnym) jest Serbii drugim co do wielkości miasta.Znajduje się na północ kraju – Dunaju – i jest stolicą autonomicznego regionu Wojwodina. Nie Novi Sad znajduje, nie było osadnictwa od epoki kamienia – ale miasto zawdzięcza swoją obecną nazwę, byprivilegier pierwszy w 1748 roku.

Jedną z głównych atrakcji miasta są Petrovaradin twierdzy na prawym brzegu Dunaju (gdzie znajduje się również muzeum). W przeciwnym razie, Novi Sad, kilka zabytkowych kościołów i pięknej żydowskiej synagogi. Ponadto, istnieje wiele interesujących muzeów – w tym Muzeum Wojwodinie (ponad 400.000 obiektów) i liczby odwiedzanych muzeów oraz galerii sztuki.

Novi Sad jest również znany jako miejsce wielkiego festiwalu EXIT w lipcu każdego roku, gdzie można usłyszeć wielu międzynarodowych zespołów grających na żywo – w różnych gatunkach (rock, techno, hip-hop, reggae, itp.).

Nie ma lotnisko w Nowym Sadzie. Najbliżej znajduje się Nikola Tesla lotniska poza stolicą w Belgradzie, ca. 70 km na południowy zachód od Nowego Sadu.