Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Belgrad

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Belgrad – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Belgrad – Podręcznik

Wynajem Samochodów Belgrad
Wynajem Aut Belgrad

Belgrad jest położony w północnej części kraju i jest usytuowany na rzece Sava, w pobliżu miejsca, gdzie spotyka Sava Dunaju. Belgrad jest największym miastem w kraju z liczbą ludności ponad 1 200 000 (2008), a liczba ta także sprawia, że miasto na trzecim miejscu w Europie Południowo-Wschodniej. Belgrad był stolicą byłej Jugosławii oraz Serbii i Czarnogóry do 2006 roku.Kraj wziął nazwę Serbia, Belgrad pozostaje kapitału.

Znany atrakcją jest Kalemegdan twierdzy, które tworzą dużą powierzchnię na wzgórzu w starym mieście. Tu jest zarówno parki, kościoły, muzeum wojskowe, muzeum o lesie i polowanie i planetarium. Także w zoo w Belgradzie Dobrej Nadziei Garden położony jest w tej dziedzinie i został otwarty w 1936 roku, co czyni go jednym z najstarszych ogrodów zoologicznych w Europie. Inne istotne budynków Starego Pałacu z 1800 roku oraz Muzeum Sztuk Pięknych Muzeum Narodowego.

Belgradu Nikola Tesla Airport to międzynarodowy port lotniczy położony ok.. 12 km poza miastem.