Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Belgrad Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Belgrad Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Belgrad Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Belgrad Lotnisko
Wynajem Aut Belgrad Lotnisko

Belgradu Nikola Tesla Airport (BEG) jest często nazywana przez mieszkańców Surcin lotniska do miejsca, w którym znajduje się również lotnisko 18 km od Belgradu wSerbii, wzdłuż autostrady E70.Autobusy kursują mniej więcej raz na godzinę pomiędzy lotniskiem i Belgradzie. Szereg różnych wypożyczalnie samochodów są szczególnie dobre na lotnisku z mniej niż 17 różnych firm. Wśród nich, Hertz, Sixt, Avis, Budget, Europcar i Beogradski Rent a Car.

2.384.077 pasażerów odwiedziła Belgrad lotniska Nikola w 2009 roku. Jest to główna baza dla Jat Airways to linia lotnicza, która służy większości miejsc. Port lotniczy został zamknięty w latach 90. z powodu wojny domowej w Jugosławii. Lotnisko posiada dwa terminale T1 jest wykorzystywany przede wszystkim do użytku domowego powietrza podczas gdy T2 jest nowsza terminala międzynarodowego.

Sklepów, jedzenia i picia miejsca jest nieco ograniczona w Belgradzie lotniska Nikola. Lotnisko posiada bank, poczta i pierwszej pomocy. Nie ma hoteli na lotnisku