Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mołdawia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mołdawia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mołdawia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mołdawia
Wynajem Aut Mołdawia

Mołdawia jest krajem śródlądowym w Europie Wschodniej i zawiera 4,3 mln mieszkańców (2009). Jest otoczony przez Rumunię na zachód i na Ukrainie na północ, wschód i południe.Mołdawia nie leżą nad morzem, ale jest w niewielkiej odległości do Morza Czarnego przez Ukrainę.

Językiem urzędowym jest język jest mołdawski (rumuński) – ale to również zna rosyjski i ukraiński w niektórych dzielnicach.

Mołdawia delikatnie toczenia wsi w centralnej części kraju oraz na północy, a najwyższy punkt znajduje się Dealul Balanesti – położony 429 m.W przeciwnym wypadku Mołdawii składa się z równiny nizinne i obszary bagien. Mołdawia głównie klimat umiarkowany z chłodną zimą i stosunkowo gorące lata.

Stolica Kiszyniów położony jest w kraju nad rzeką Bic i ma 710.000 mieszkańców.Miasto jest politycznym, Mołdawii administracyjne, gospodarcze, naukowe i kulturalne.

Chisinau słynie z bogatego życia kulturalnego z folklorem, festiwale, opera, muzea, teatry i wystawy sztuki.

Inne główne miasta w Mołdawii jest Balti, Tyraspol, Tighina, Cahul i Soroca.

Kraju tylko międzynarodowy port lotniczy Kiszyniów International Airport, które znajduje się 13 km na południowy wschód od stolicy.

Wynajem samochodów w Mołdawii po niskich cenach. Wyszukiwarka powyżej daje natychmiastowy przegląd dostępnych Wynajem i wynajem samochodów.

Popularne – wynajem samochodów