Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kiszyniów

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kiszyniów – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kiszyniów – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kiszyniów
Wynajem Aut Kiszyniów – Foto: © Bagriton

Kiszyniów położony jest w Mołdawii i znajduje się na rzece Bic.Miasto jest stolicą kraju i jest największym obszarem o populacji, która była mierzona na ponad 590 000 w 2007 roku. W tym obszarze metropolitalnym ludności wzrasta do ponad 910 000 Jest to kraj, w przemysłowym i kulturalnym centrum miasta i jest bogatsze niż wiele innych miast w Republice Mołdowy. Nazwa pochodzi prawdopodobnie od Kiszyniowa, że słowo oznacza źródła, a miasto było zbudowane przez 1400.

Duża część miasta została wzniesiona w 1800, a dziś nadal jest możliwe, aby zobaczyć więcej z tych pięknych budynków jak katedra z 1836 roku. Republikańska Ogród Botaniczny jest ogród botaniczny z innych udogodnień, w tym małe zoo ze zwierzętami takimi jak kozy i konie i restauracja. W muzeach Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Narodowe Etnografii i Historii Naturalnej, można lepiej poznać miasto i jego kulturze i historii.

Kiszyniów International Airport znajduje się około 13 km poza miasto.