Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sibiu

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sibiu – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sibiu – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sibiu
Wynajem Aut Sibiu

Sibiu znajduje się w regionie Transylwanii obejmujący większość Rumunii zachodniej części.Sibiu znajduje się w środku kraju leży u podnóża Alp Transylwanii. Jest ok. 200 km do stolicy Bukareszcie, położony na południowy wschód od Sibiu. Miasto zostało założone w 1100S kolonistów niemieckich i czołowi kulturalnym centrum Siedmiogrodu. W 2009 roku populacja wynosiła ponad 150 000

Duża część miasta zachowała średniowieczny czuć i wielu zabytków, są zachowane. W zabytkowej dzielnicy, można jeszcze zobaczyć części murów obronnych pochodzi z 1300 roku i 9 oryginału 39 wież. Duży plac znajduje się w centrum Starego Miasta i został zbudowany w 1366, podczas gdy na placu Piata Huet sięga 1100S. Sibiu oferuje liczne muzea i tereny zielone obok zoo jest najstarszym w Rumunii i hodowlą zwierząt, takich jak wilki, lwy, jaguary i krokodyle.

Sibiu lotniska jest ok. 3 km na zachód od centrum miasta.