Wynajem Samochodów Luksemburg

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Luksemburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Luksemburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Luksemburg – Podręcznik

Luksemburg
Wynajem Aut Luksemburg

Luksemburg znajduje się w północno-zachodniej Europie, graniczące z Belgii na zachodzie Francji na południe i Niemcy na wschodzie.Kraju – który jest jednym z najmniejszych w Europie – ma 491.800 mieszkańców (2009). Luksemburg trzy języki urzędowe: Luksemburg, francuskim i niemieckim.

Krajobraz charakteryzuje się zalesione wzgórza i pagórki, rzeki i równiny. Najwyższym punktem jest Kneiff – położony 560 m. Największy w kraju Mozeli jest – z dopływami i czy nasze. Wzdłuż brzegów tych rzek znajduje się wiele średniowiecznych zamków kraju.

Luksemburg ma umiarkowany klimat kontynentalny, z łagodną temperatur i opadów umiarkowane. Zimy są często zimne i śnieżne, a lata są wilgotne i łagodne.

Stolicy kraju, zwanej po prostu Luksemburg City, jest często nazywany po prostu „Staad” (miasta). Miasto Luksemburg znajduje się na południu kraju, nad rzekami Alzette i Pétrusse. Stolica ma 84.000 mieszkańców (2009), i jest siedzibą wielu instytucji UE – w tym Europejski Trybunał i Parlament Europejski. Miasto zostało Europejską Stolicą Kultury w 2007 roku.

Inne ważne miasta Luksemburga, Esch-sur-Alzette, Echternach i Differdange Dudelange.

Luksemburg ma dobre połączenia komunikacyjne. Sieć drogowa została znacznie zmodernizowana w ostatnich latach – z autostrady do krajów sąsiednich.

W kraju główne lotnisko jest Luksemburg – Findel International Airport, położony 6 km na północ od centrum stolicy.

Popularne – wynajem samochodów