Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Potenza

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Potenza – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Potenza – Podręcznik

Wynajem Samochodów Potenza
Wynajem Aut Potenza

Potenza jest stolicą prowincji zarówno o tej samej nazwie i regionu Basilicata. Region ten znajduje się w południowej części Włoch i krajów Zatoki Taranto, które należą wraz z Morzem Jońskim na południu, a niewielka część regionu na wybrzeżu Morza Śródziemnego na zachodzie.Potenza położony jest w północnej części Basilicata i znajduje się około 90 km na wschód od wybrzeża Morza Śródziemnego. Liczba mieszkańców miasta jest szacowana na około. 70000 (2009).

Potenza to starożytne miasto i została założona przez Rzymian w 1 wieku pne Kr. Istnieje jeszcze wiele zabytkowych budynków w mieście i można dołączyć odwiedzając kościoły San Fransesco który został założony w 1274 i San Michele od 1000 – a rok 1100. Narodowe Muzeum Archeologiczne znajduje się w pięknym Palazzo Loffredo z 1600, a możliwe jest również, aby zobaczyć pozostałości bramy należącej do starych murów.

Najbliższe międzynarodowe lotnisko to lotnisko Bari Palese znajduje się około. 130 km.