Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bari Palese Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bari Palese Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bari Palese Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bari Palese Lotnisko
Wynajem Aut Bari Palese Lotnisko

Bari Palese lotniska (BRI), znany również jako Karol Wojtyła Airport, położony około 10 km na północny zachód od Bari.  Kilka firm autobusowych, zapewniających transport pomiędzy lotniskiem i Bari. Europcar, Auto Europe, Avis, Europcar, Hertz, Maggiore, Thrifty, Win Clean, quic i Targa zainteresowaniem wśród firm wynajmujących samochody są reprezentowane na lotnisku.

W 2009 roku 2.825.456 pasażerów odwiedził lotnisko Bari Palese. Jest częścią kompleksu Aeropuerto de Apulia, który obejmuje również lotniska Brindisi, Taranto i Foggia. W ostatnich latach lotnisko to zostało przez kilka remontów. Ponad 20 różnych linii lotniczych na lotnisko, wiele z nich Tanie linie lotnicze Ryanair jak.

Bari Palese Airport znajduje się duży wybór sklepów, barów i kawiarni. Ma ATM, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz VIP lounge, która może być wykorzystana na spotkania. Nie ma hoteli na lotnisko.