Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Macerata

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Macerata – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Macerata – Podręcznik

Wynajem Samochodów Macerata
Wynajem Aut Macerata

Macerata jest stolicą prowincji Macerata i jest częścią regionu Marche. W regionie znajduje się we Włoszech południowej części, graniczące z Morzem Adriatyckim na wschodzie.Macerata chodzi. 20 km w kraju i stolicy regionu, Ancona usytuowany jest na skraju wybrzeża, ca. 50 km na północny wschód od Macerata. Miasto zostało zbudowane na ruinach rzymskiego miasta Helvia Recina 900 – i 1000, a dzisiaj jest domem dla ponad 40 000 mieszkańców w Macerata (2009).

Starego miasta Macerata jest ulokowany na szczycie niewielkiego wzgórza w otoczeniu starego miasta murem. Centrum jest tutaj Piazza della Libert, gdzie można znaleźć historyczne pałace, takich jak Loggia dei Mercanti renesansu. Na Piazza Vittorio Veneto, istnieje galeria sztuki i muzeum mieści się w Palazzo Ricci. Każdego lata, która odbyła się Sferisterio Opera Festival w duża sala teatru, który jest na zewnątrz i może pomieścić 3000 miejsc i 6000 stojących.

Anacona Airport to międzynarodowy port lotniczy położony około 50 km na północ od Macerata.