Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Empoli

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Empoli – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Empoli – Podręcznik

Wynajem Samochodów Empoli
Wynajem Aut Empoli

Empoli znajduje się na brzegu rzeki Arno w Toskanii, a jego miejsce. 40 km do Florencji na wschodzie.Region położony jest w północnej części kraju, w pobliżu miejsca, gdzie ziemia zaczyna się rozciągać w punkcie i spełnia Morza Śródziemnego na zachodzie. Empoli ma położenia na północy w Toskanii i to jest około 50 km do miasta Piza na wybrzeżu Morza Śródziemnego.Populacja szacowana jest na prawie 50 000 (2009).

Piazza dei Lioni jest plac, na którym kościół Empoli Collegiata di Sant’Andrea znajduje. Kościół jest jedną z najsłynniejszych atrakcji miasta i prawdopodobnie istnieje od 400, ale został odbudowany w 1000. Pozostałe zabytkowe budynki to Palazzo Pretorio który był ratusz w Empoli w średniowieczu i Palazzo Ghibellino, które zostały wymienione w 1000 i był w których liczy się zgromadzili. Około 10 km na północ od miasta Empoli Vinci, który był miejscem narodzin Leonarda da Vinci.

Peretola nazywana jest także lotniska we Florencji i znajduje się ok. 40 km na północny wschód od Empoli.