Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Piza

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Piza – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Piza – Podręcznik

Wynajem Samochodów Piza
Wynajem Aut Piza

Jeśli planujesz wynajęcie samochodu w Pizie dobrym pomysłem będzie wcześniejsza rezerwacja. Porównując ceny różnych wypożyczalni, możesz znaleźć samochód, który będzie odpowiedni dla ciebie i twojego budżetu. Na lotnisku w Pizie działa kilka lokalnych i międzynarodowych wypożyczalni samochodów takich jak Auto Europa, Avis, Hertz, Maggiore, Sixt, Goldcar i Locauto. 

Lotnisko międzynarodowe Piza-Galileo (PSA) jest zlokalizowane pięć kilometrów (3 mile) na południe od centrum miasta. 

Natomiast jeśli wolisz odebrać auto z wypożyczalni w centrum Pizy to również masz taką możliwość. 

Ogólne informacje o Pizie

Piza jest częścią Toskanii. W mieście mieszka 88,600 mieszkańców (dane z 2013 roku). Miasto leży 10 kilometrów (6 mili) od wybrzeża Morza Śródziemnego. Przez centrum miasta przepływa rzeka Arno. Piza jest kierunkiem często wybieranym przez turystów. Przyciąga ich między innymi dobrze zachowanymi budynkami z XI i XII wieku. 

Najbardziej znanym zabytkiem Pizy jest Krzywa Wieża („Torre Pendente”) wybudowana na Placu Katedralnym w latach 1174 – 1350. Wieża ma 55 metrów wysokości i jest otwarta dla turystów. Krzywa Wieża w Pizie jest wolnostojącą dzwonnicą. A tuż obok niej znajdują się, wybudowane w XII wieku, katedra i baptysterium. Plac Katedralny, „Piazza del Duomo”, został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Inną z atrakcji Pizy jest otwarty w 1543 roku ogród botaniczny. 

Ruch uliczny

Włochy mają dobrze rozwiniętą sieć dróg, a autostrady łączą większość głównych miast. Należy jednak pamiętać, że kultura drogowa we Włoszech może różnić się od tej w Wielkiej Brytanii. Styl jazdy może wydawać się bardziej agresywny, a zasady ruchu i limity prędkości nie zawsze są przestrzegane. 

Wypożyczając samochód w Pizie zyskujesz możliwość odwiedzenia, we własnym tempie, nowych i ekscytujących miejsc w regionie. 

Porady dla kierowców

Jeśli do Pizy wybierasz się latem wypożyczonym autem warto odwiedzić nadmorskie Viareggio. Miasto leży 31 kilometrów (19 mili) na północny zachód od Pizy. Viareggio to przede wszystkim ciągnące się kilometrami (milami) plaże, gdzie możesz wypożyczyć leżaki i parasole. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się też wspaniała promenada. 

Częstym wyborem jest jednodniowy wypad do Florencji, miasta renesansu, które położone jest 84 kilometry (52 mile) na wschód od Pizy. Leżąca na nizinie i otoczona z dwóch stron wzgórzami Florencja to stolica regionu Toskanii. Miasto słynie ze swojego piękna. Z otaczających go wzniesień można podziwiać panoramę miasta. Do zobaczenia jest tu wiele, zwłaszcza jeśli chodzi o sztukę i architekturę. Florencja, dzięki kolekcji sztuki, zabytkom i dobrze zachowanej średniowiecznej architekturze, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Olbrzymia katedra „Santa Maria del Fiore” jest jedną z najbardziej znanych atrakcji miasta. Innym popularnym miejsce jest, powstały w XIV wieku, słynny most „Ponte Vecchio”. Znajdują się na nim sklepy jubilerskie. 

Wypożyczając samochód możesz też odwiedzić, oddalone o 17 kilometrów (10,5 mili) na północny zachód od Pizy, urokliwe średniowieczne miasto Lukka. Jego historyczne centrum otoczone jest murami z 1513 roku. Jedną z największych atrakcji jest, wybudowana w XIII wieku, katedra św. Marcina. Innym ze znanych punktów jest wieża Torre Guingi. Stare miasto to wąskie, kamienne uliczki, małe sklepiki i kawiarenki. To także strefa wolna od samochodów.