Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Piza

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Piza – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Piza – Podręcznik

Wynajem Samochodów Piza

Wynajem Aut Piza

Piza znajduje się w północnych Włoszech , na zachód od Florencji .Piza znajduje się nad brzegiem rzeki Arno, dziesięć kilometrów od ujścia Morza Liguryjskiego. 90000 Włochów mieszkających w Toskanii w Pizie. Tu jest kanał do portowego miasta Livorno.

Miasto słynie z Krzywej Wieży, Torre di Piza Pendente lub dzwonnica, która została zapoczątkowana w 1173 Jak już wypaczona. Wieża jest o. 55 metrów z jednej strony i 56 metrów z drugiej strony. Wieża zbudowana jest z marmuru i ma 294 stopni. Piza był w 1000-1200 to centrum sztuki i architektury w środkowych Włoszech, a jest ich wielu zachowanych budynków z tego okresu. placu katedralnym, Piazza del Duomo, zostanie wprowadzony na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Piza jest także wspaniałym romańska bazylika femskipet z białego marmuru z 1100S. 16. Czerwca, Piza Luminarafestival, na cześć San Ranieri. O zachodzie słońca, światła przygasły na Arno, i ponad 10.000 zapalono znicze.

Piza Galileo Galilei lotnisko znajduje się dwie kilometrów od centrum miasta.

polski