Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Catania

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Catania – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Catania – Podręcznik

Wynajem Samochodów Catania
Wynajem Aut Catania

Catania u stóp największego wulkanu w Europie, Etna, na wschodnim wybrzeżu Sycylii. Catania jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, znajduje się na Morzu Jońskim. Miasto ma ok.. 313.000   mieszkańców, jest drugim największym na Sycylii miasta.Przedmieścia są populacji jednego miliona osób. Catania jest jednym z najważniejszych miast włoskich portów. Tutaj są wywożone owoce, wino, migdały i drewna.

Catania słynie z barokowej architektury i urbanistyki. Piazza del Duomo to tętniące życiem miejsce o eleganckim, fontanna, która jest symbolem miasta.   jest także bazą dla ulicy Etnea.katedra w stylu Norman Norman, a warte odwiedzenia. Miasta Katania jest na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, wraz z Val di Noto. Klasztor Benedyktynów San Nicolo niegdyś klasztorów największych w Europie. Piazzo Stesicoro posiada ruiny rzymskiego amfiteatru, Teatro Massimo jest miejscem spotkań młodych ludzi. Catania jest również dobrą bazą wypadową na wycieczki na Etnę.

Fontanarossa Airport znajduje się cztery mile od centrum miasta.