Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Imperia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Imperia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Imperia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Imperia
Wynajem Aut Imperia

Imperia jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, położony na Riwierze Włoskiej, a mierzone liczbą ludności ponad 40 000 w 2008 roku. Miasto należy do wąskiego regionie Liguria, położony w północno-zachodnich Włoch, na granicy Francji na zachód.Imperia położony jest w południowo-zachodniej części regionu, graniczących z Morzem Liguryjskim, który jest częścią Morza Śródziemnego, podczas gdy Francuzi granicę, aby znaleźć. 50 km od miasta.

Imperia to przede wszystkim resort względu na swoje doskonałe położenie na Morze Liguryjskie, a miasto żyje głównie z turystyki. To nie tylko plaże i morze, które kusi przyciąga turystów, ale obszar znany jest również oferują dobre zimowe sporty. W okolicy można również odwiedzić stare kościoły jak San Maurizio Katedra z 1700 roku i muzeów, jak Muzeum Morskie i Muzeum oliwek.

Jest to około 100 km zarówno francuski lotnisko Nicea Côte d’Azur Airport na zachodzie do lotniska Genoa Cristoforo Colombo na wschodzie.