Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Nicea Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nicea Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nicea Lotnisko – Podręcznik

Nicea Lotnisko

Wynajem Aut Nicea Lotnisko

Nicea Côte d’Azur Airport (NCE) 7 km od centrum Nicei .Autobusy są wygodnym sposobem podróżowania pomiędzy lotniskiem i Nicei. Jest także stacja kolejowa w pobliżu terminala 1 z dobrym dojazdem do wielu miejsc w obszar wzdłuż Lazurowego Wybrzeża. Firmy, które oferują wynajem samochodów jest Ada, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National i Sixt Citér Libertans.

W 2009 roku 9.830.987 pasażerów odwiedził Nicea Côte d’Azur Airport, i jest 3. największy port lotniczy w Francja .Lotnisko posiada dwa terminale, wolny shuttlebus biegnące pomiędzy terminalami. International jet-ustawiaczy często korzystają z lotniska pojechać do luksusowych kurortów w okolicy, ale także wielu tanich linii lotniczych latających tutaj.

Lotnisko ma bardzo duży wybór sklepów i restauracji. Wreszcie, istnieje wiele ekskluzywnych butików oferujących najbardziej w modzie francuskiej i smakoszy. Poziom cen nie jest szczególnie niski, ale raczej Nicea Côte d’Azur Airport oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Posiada centrum biznesowe oraz bezpłatny autobus, który jedzie do czterech hoteli w pobliżu.

polski